Українська версія

Image

Про систему 5.10 у маршрутках Хмельницького

Лідери Хмельницького Партійного осередку 5.10 ніколи не пасли задніх у просуванні ідеології лібертаріанства - публічні виступи та інші способи донесення ідеї, що використовували хмельниччани завжди відрізнялися креативом!

Цього разу, щоб роз’яснити жителям міста Систему 5.10, під рекламний обстріл потрапили маршрутні таксі, що курсують по місту. Тепер пасажири маршруток почнуть обговорювати не новини з телевізора, а перспективне майбутнє країни.

Це в першу чергу чудовий приклад, як можна залучити до руху 5.10 всі верстви населення. Наприклад, пенсіонери, які так люблять почитати щось у дорозі, ознайомившись з ідеологією, гучно обговорюють новину між собою, ось уже і пів міста знає про 5.10! Водії посміхаються - тепер вони носять ідею заможної України 5.10 на собі. В самій маршрутці люди мимоволі набираються знань про нову та просту Систему - відміну усіх податків, мультивалютність, перехід усіх державних підприємств у руки громадян - виходять з посмішкою на обличчі, уже знаючи, шо є та партія, якій вони переконано віддадуть свій голос на чергових виборах.

На фото – Голова осередку Партії 5.10 у місті Хмельницькому Едуард Віраг, підприємець, що з 2014 року створив осередок 5.10 і почав займатися політикою, з подякою за iнiцiативу новому однопартійцю Олександру Марковичу.ПОНРАВИЛАСЬ СТАТЬЯ?

Получите доступ к закрытой информации которой нет в свободном доступе