Українська версія

Image

Роман Одінцов майбутній мер Конотопа 5.10

Перевізник, житель міста Конотоп, що до недавнього часу займався лише підприємницькою діяльністю, після рейдерського захоплення його бізнесу місцевою владою вирішив - замість того, щоб підкоритися воруватому меру, свободівцю Андрію Семеніхіну і працюючи далі мовчки сплачувати хабарі піти в мери самому і прогнати недобросовісних чиновників! Після Майдану та зміни правлячого класу націоналістичною “Свободою” вже три роки підряд життя конотопчан та вцілому кожного українця стає все гірше.

Достукатися до влади, а саме до мера міста Конотоп Роман Одінцов намагався неодноразово – приходив на прийоми, засідання, писав звернення. Тільки коли місцева рада по вказівці Семеніхіна прийняла рішення витратити більш ніж два мільйони гривень з бюджету міста на закупку нових «Богданів» стало зрозуміло - для них головне наповнити свої кишені.

Довго розслідувати причини не довелося – як стало відомо, вказівка йшла «зверху» і мер Конотопа замість служити громаді міста просто виконав доручення мінсоцполітики – закупити автобуси компанії президента Порошенко «Богдан». Відкати для Семеніхіна виявилися куди важливіше інтересів громади, яка за роки його мерства вже збідніла вкрай!

«Навіщо закупляти автобуси, якщо вони вже є у приватних підприємців, краще витратьте бюджетні кошти на дороги чи лікарні» - наголошував Роман, якого тим часом Артем Семеніхін звинувачував у всіх бідах: високих цінах, які Роман до речі до останнього тримав на найнижчому в Україні рівні, поганому стані його маршруток, на які, до речі, громадяни що користуються їх послугою ніколи не скаржаться. Навіть якщо б виникла проблема – можна було завжди подзвонити власнику – особистий телефон Одінцова для скарг и пропозицій був у кожний маршрутці, чим конотопчани завжди так тішилися!

Саме це стало останньою краплею терпіння и Роман Одінцов, що задовго до цього рішення був прихильником Системи 5.10 і вцілому лібертаринскьких поглядів віришив висунути свою кандидатуру від однойменної Партії 5.10 !

Головна ідея – українець спершу має стати найзаможнішим громадянином світу, а це можливо тільки при системи 5.10 – мінімальні податки, максимальне дотримання і захист прав людини, мінімальна кількість чиновників і усе це можливо вже зараз, щоб Україна стала дійсно незалежною державою світу!ПОНРАВИЛАСЬ СТАТЬЯ?

Получите доступ к закрытой информации которой нет в свободном доступе