Наша система є безподатковой, тому що підприємці в цій системі взагалі не платять податків. Приватний підприємець це основа добробуту будь-якої країни і світової економіки. Платить тільки покупець товару або споживач послуги: в момент здійснення покупки нараховується 5% на суму угоди. А найманий працівник, отримавши зарплату, заплатить 10%. Плата за користування надрами це безкомпромісна позиція будь-якого мудрого народу, оскільки надра по праву належать тільки йому.


У цільове призначення: 5% з покупки йде на управління державою, на його базові функції, охорона і захист громадян. 10% соціального внеску буде йти виключно в пенсійний фонд.

Саме ми пропонуємо реальну децентралізацію влади, з 5% з покупки, 3% з яких буде залишатися в місцевих бюджетах, і вони самостійно вирішуватимуть, на що їх витрачати, і тільки 2% йтимуть до центру.


Рентні платежі на користь держави в 2011 склали 72,4 млрд. Грн., Що становить 1608 грн на кожного громадянина на рік. Але оскільки рента за використання природних ресурсів занижена казнокрадами, за нашими підрахунками, використовуючи досвід передових держав і справедливу систему нарахувань, кожен громадянин може мати від 32000 грн в рік.

При введенні системи 5.10 в Україні гривня стане стабільною валютою, навіть при 2% ставкою депозиту за 60 років кожен громадянин зможе накопичити від 3 076 606 грн з урахуванням інфляції 0,5%.

Ви будете отримувати щомісяця на свій ощадний рахунок, і по досягненню 18 років зможете вільно розпорядитися цими грошима: оплатити собі освіту, відкрити малий бізнес, або залишити під відсоток.


Порахувати це неможливо, тому що мінімум 60% економіки знаходиться в тіні, це безглузда витрата часу.

Потрібно вважати загальний ВВП: сьогодні держава збирає акцизами та зборами, ПДВ та іншими податками приблизно 32 млрд. дол. при ВВП 180 млрд. дол., що становить всього 17% від офіційного ВВП (8% від неофіційного ВВП 420 млрд. дол.). А це означає, що держава недоотримує податків при теперішній системі завдяки казнокрадам, тому що податки у нас сумарно набагато більше 30% від ВВП, а 17% від офіційного ВВП (8% від неофіційного ВВП) - це те, скільки вдалося вичавити у підприємців і бізнесу.

Якщо врахувати, що можна істотно скоротити видаткову частину бюджету за рахунок годівниць, відкатів і обналу то 5% вистачить вже зараз.


Досить, якщо Пенсійний Фонд звести в статус, рівний окремому міністерству або Кабінету Міністрів і підкорятися він буде безпосередньо парламенту. Фонд Держ. майна передати в пряме управління пенсійного фонду. Необхідно монетизувати всю державну власність на благо пенсійного фонду. Тоді пенсійний фонд зможе продати, здати в оренду гос.предприятий або передати в управління під справедливий відсоток унікальні інфраструктурні об'єкти (які не можна продати з міркувань держ. безпеки), і вони стануть приносити реальний прибуток тільки на благо громадян, які потребують довічне або негайне соціальне забезпечення: пенсіонери, інваліди, ветерани, сироти, неблагополучні багатодітні сім'ї або їх опікуни.


ОАЕ, Сінгапур, Гонконг, Монако, США (штат Флорида), хоча ставки податків незначно вище або нижче.


Задумайтесь, Україна зараз знаходиться в такому важкому становищі, що не може просто копіювати досвід жодної з країн світу, нам необхідно надати найвигідніші умови для міжнародного капіталу, щоб роздобути їх гроші.

5.10 - це найкраще в світі надзвичайно вигідна пропозиція: Україна стане першим в світі практично безподатковим державою з найкращими умовами для ведення бізнесу в центрі Європи, на перетині логістичних потоків товарів між Східною і Західною Європою.


Там вигідно розміщувати саме масове виробництво за рахунок дешевої робочої сили, яке безповоротно забруднює навколишнє середовище, по суті вони продають право розміщувати без податків шкідливі виробництва жертвуючи своєю територією і населенням працюють на таких підприємствах. Україна занадто маленька держава щоб віддати території під безповоротне забруднення, в центрі системи наших цінностей стоїть конкретна людина, її здоров'я благополуччя і забезпеченість грошима, і якщо ми будемо шкодити собі і своїй землі що ми залишимо для майбутніх поколінь? Потрібно прагнути розвивати на своїй території ринок послуг, науковместітельние галузі та виробництво 5 і 6 технологічних укладів: високоточна збірка надскладних виробів, біотехнології, наукові розробки, патенти і ноу-хау - це новий щабель розвитку світової економіки, економіка «знань і очікувань».


Це міф, оскільки сьогодні в Росії, володіючи 16% суші, маючи абсолютно всі природні ресурси і копалини, середньостатистичний житель ледь животіє ходячи в фуфайці і постолах за черговою пляшкою дешевого сурогатного пійла по неасфальтована глибинці, живе в системі тотальної корупції, абсолютної соціальної несправедливості, і антизахідної пропаганди перетворюючи їх в біомасу. І ця біомаса живе гірше, ніж найбідніший громадянин Королівства Монако з ВВП на душу населення 170 тис. Доларів США, яке має територію 2 квадратних кілометра на скелі і не має природних ресурсів як таких.

Це розкриває саму основну причину благосостоятельності: це якість і ефективність управління державою, навіть не його ресурсами, а податками зокрема. Найбагатші країни скасували майже всі податки і максимально спростили систему їх збору, саме такий шлях допоможе Україна розбагатіти і стати однією з кращих країн, і тільки з системою 5.10.


Штрафи з боку держави і соціальна відповідальність за все громадянського суспільства, яке відчує на собі справедливість такої податкової системи та економічної свободи просто не дозволить красти настільки малу частину. При цьому буде дуже жорстка система штрафів, адміністративної та кримінальної відповідальності. Несплата настільки малих податків буде прирівнюватися до особливо тяжких злочинів, і буде каратися настільки жорстко, як і злочини проти людяності.

У нинішній час розвитку електронних платіжних систем і безготівкових розрахунків, приховати несплату значних сум буде абсолютно нереально.


Ми будуємо надлояльного систему для підприємництва. Той, хто знає, що він робить, обов'язково знайде оптимальне рішення для найбільш ефективного функціонування системи в цілому. Дуже часто великі люди починають діяти, прагнучи до мрії: будь то будівництво держави, так як майбутнє керівництво Америки писало конституцію, або створення оригінального пристрою все в одному: Стів Джобс зробив перший телефон-комп'ютер без кнопок, рішення завжди знаходяться і цілі досягаються, якщо докладати неймовірну кількість зусиль, впроваджувати передові рішення, прагнучи до мрії


Не потрібно доводити будь-який принцип до абсурду. Ми пропонуємо втручатися у випадках, коли такий змова буде не тільки очевидний, але і доведений високооплачуваними фахівцями антимонопольного комітету. Як відомо такий орган протидії ефективно бореться з змовами в усіх станах, він «існує» і в Україні на благо олігархів. Він очолюється казнокрадами, змови і монополії обдирають споживача і годують з руки чиновників не тільки там, а й в УБОПі, Прокуратурі, тому зараз він «є», а з 5.10 він буде працювати ефективно.


При поверхневому розгляді сплати податків «5% з покупки» здається, що такого бізнесу при «5.10» буде взагалі не вигідно працювати, тому що податок «5%» платить той, хто перший в ланцюжку отримує велику суму грошей і залишає собі порівняно малу комісію, а потім ще платить податок «5%» той, хто отримує далі від посередника велику суму.

Але не все так складно, як здається на перший погляд.

Для цього бізнесу буде також діяти принцип «купив товар (послугу) - сплатив податок ». При правильній подачі документів до податкової, податок 5% буде сплачується від суми одержуваної комісії і податок 5% буде сплачується від кінцевої суми, яка відправляється посередником до одержувача. Ось тільки з податкової звітністю буде складніше, ніж для інших видів бізнесу, тому що податок необхідно буде платити кожному свій і показувати необхідні для цього документи.Ні. Така ж ситуація, як і з інфраструктурою. Ці інвестиції не прибуткові. переважна більшість населення не зможе ні вчитися, ні лікуватися. Я вже мовчу про розвиток спорту, культури і багатьох інших речах, які в Україні може вести тільки держава. тому у населення просто немає грошей? Ми говоримо про приватному освіті (держава може собі дозволити утримувати тільки початкову і середню освіту). Ми пропонуємо платну страхову медицину. Соціальні програми будуть здійснюватися частково за рахунок держави. Я вам дав розрахунок, яким чином в бюджеті з'явиться грошей більше, ніж зараз. А при десятикратному збільшенні ВВП громадяни України зможуть дозволити собі навчання і лікування в будь-якій країні світу. Просто ви не вірите в можливість десятикратного збільшення, а я вірю. І 5.10 це здійснить. Сінгапур, відмовившись від податків, з 400 дол. ВВП на душу населення вийшов на рівень 62 000 долл.


Пояснюю: ви купили товар за кордоном, перевозите його через кордон в Україну, заплатили 5% державі. Потім продаєте його оптом, роздрібний бізнес заплатив 5%. товар доставили в роздріб, його купив покупець, заплативши 5%. Ніякого чарівництва. Купили товар на території Україна, заплатили 5%, повезли його через кордон, заплатили 5%. Це інша країна й інша система, де кожна покупка фіксується 5%.


Прибирає. Система 5.10 на увазі знищення дозвільної системи, дозволяє вільне ходіння валюти та усуває зайві витрати бюджету. підприємцю немає сенсу брати дозвіл на законну діяльність, при системі 5.10 йому потрібно тільки повідомити державу про свою діяльність. Нерозвинена інфраструктура саме тому, що цим займається держава. При системі 5.10 держава йде з економіки. І у нас дуже швидко з'являться концесійні дороги, приватна залізниця, устранятся монополісти, такі як НАК «Нафтогаз», зникне «Укрспирт», який дотується державою і т.д.


Сплата податків буде контролюватися через електронну систему, що має доступ до банківських рахунків бізнесу. Податкова буде бачити, скільки грошей прийшло на рахунку бізнесу і скільки грошей з коштів, що надійшли сплачено до бюджету.
Також електронна система буде перевіряти грошові надходження на зарплатні картки українців і скільки з них державі було перераховано податків.


Ті, хто працює з готівковими коштами, повинні будуть документувати будь-якими способами угоди купівлі товарів / послуг і з кожної угоди перераховувати державі 5%.

Якщо податкова знаходить тих, хто ухиляється від сплати податку 5% - штраф мінімум в 10 кратному розмірі.


Все популярно розписано в програмі і цілях партії. Суть полягає в тому, щоб людям стало вигідно заробляти гроші і комфортно жити в своїй країні, багаті можуть купити собі все. Краще сумувати в благосостоятельной країні, ніж сперечатися про ідеали, не маючи можливості утримувати армію, яка буде їх відстоювати.