Image

На запорізькій Хортиці стелу з творами Шевченка описали символікою партії 5.10

На запорізькій Хортиці стелу з творами Шевченка описали символікою партії 5.10

З таким заголовком сьогодні вийшла стаття на сайті міста Запоріжжя https://www.061.ua/news/1801038 Символіку завдали поверх творів Кобзаря.
У Запоріжжі, на Хортиці невідомі обмалювали гранітні стели з уривками творів Тараса Шевченка. Вандали нанесли на монументи символіку партії 5.10, повідомляє в соцмережі запорожець Микола Зовнішній, передає 061.

За словами автора знімків, написи нанесли на стелах які розташовані на Тарасовій стежці. Саме по ній в 1843 році прогулювався Тарас Шевченко. Стежка починається біля підніжжя високого пагорба недалеко від музею, і проходить вздовж узбережжя Хортиці, повертаючи на захід.

Політична Партія «5.10» - це це відкритий громадський рух, чиї ідеї економічної свободи сьогодні підтримують сотні тисяч людей по всій Україні. І на відміну від досвідчених політичних сил країни, які захопили всі ЗМІ, «5.10» росте, як раннехристианская громада, на особистій ініціативі її прихильників і однодумців. Дійсно, наші прихильники використовують такий метод донесення ідеї 5.10 як розфарбування під трафарет, так як це найдешевший і ефективний метод просування. АЛЕ! Ми завжди закликали і будемо закликати наших активістів дотримуватися здорового глузду, а саме - наносити трафарет ТІЛЬКИ на асфальті в самих прохідних точках міста.

Партия 5.10

Члени і прихильники Партії 5.10 НІКОЛИ не намалювали б знак 5.10 балончиком на історичному пам'ятнику!

Тому, закликаємо всіх читачів до розсудливості, а саме зіставивши факти і розібравшись, переконається в тому, що ця затія справа рук явних недоброзичливців - тих, хто бажає зганьбити ім'я либертарианской партії 5.10.

P.S. Якщо ви помітили людину з балончиком фарби в руках малює на пам'ятнику культури (якщо це не пам'ятник Леніну та інші совкові символи) - можете сміливо викликати поліцію - це точно не є прихильником Партії 5.10, це вандал! Щоб дізнатися про програму Лібертаріанської Партії 5.10 натисніть тут