Вимагаємо змінити закон про вибори

Порошенко - виконай свою обіцянку!

Партія 5.10 закликає українців вийти на акцію на підтримку зміни виборчих правил!

Збираємося у вівторок 17 жовтня о 9:00 у столиці під стінами Верховної Ради та на площах усіх обласних центрів України.

Ми будемо вимагати від президента виконання своїх передвиборних обіцянок - змінити стару корупційну виборчу систему на нову пропорційну систему з відкритими списками!

Зараз в Україні на виборах в парламент діє змішана пропорційно-мажоритарна виборча система, ухвалена в інтересах диктаторського режиму Януковича. За діючою системою половина депутатів парламенту обираються на мажоритарних округах, а частина по закритим спискам, сформованим партіями. Така система - прекрасне середовище для розмноження корупції, так як мажоритарні кандидати перемагають переважно завдяки «оптовому» підкупу виборців та використанню адмінресурсу, а партії продають місця в своїх списках, так як це гарантує «покупцю» прохід до парламенту.

Перехід на нову виборчу систему з відкритими списками зробить купівлю місць у списку безглуздою, так як партія відтепер не зможе гарантувати конкретному кандидату проходження на своєму участку - по внутріщньопартійному рейтингу перемагають сильніші а також цей закон знизить прохідний бар’єр до 3%, що дасть шанс малим партіям.

Партія 5.10 вимагає у президента змітити виборчу систему, так як це було однією з його передвиборчих обіцянок на виборах 2014 року, а також є міжнародним зобов’язанням України.

Підтримайте акцію у своєму місті!

Для додаткової інформації звертайтесь до центрального штабу по телефону 0675103510 чи пишіть на почту office@510.ua

Борись за свое блестящее будущее

Сегодня будуще твоей страны только в твоих руках! Будь волонтером — стань лидером гражданского общества.

Помоги защитить свои интересы

Сделай добровольный взнос для партии «5.10». Только благодаря тебе мы сможем быстрее победить казнокрадов.

5.10 — идеальное государство

Мы знаем, как построить идеальное, справедливое государство, где жизнь каждого человека будет лучше, богаче и свободней.