Цілі партії «5.10»

Громадський рух «5.10» це антибюрократична революція. Це об'єднання свідомих українців, які хочуть реальних, кардинальних змін самої системи і розуміють, що для цього доведеться докласти чимало особистих зусиль, витратити свій час і гроші для втілення наших спільних цілей.

Партия «5.10» має ряд тактичних, стратегічних цілей.

Виключити участь чиновників і самої державної машини в економіці країни!
Підприємець сам знає, що потрібно споживачеві, а державний апарат повинен виступати в ролі арбітра в економічному житті своїх громадян.

Нам необхідно 3 мільйони послідовників, 226 народних депутатів в парламенті і свій Прем'єр-міністр, і введемо економічну систему «5.10» з двома податками: 5 з покупки і 10% соціального збору.

Україна стане вигідною і безпечною інвестиційноюзоною вільної торгівлі в мировой экономике. И тогда деньги хлынут на территории Украины, обогащая её граждан.

Основна стратегічна мета партії закріплення в Конституції України мінімум на 50 роківдвох податків (5% з покупки і 10% соціального збору) при повному скасуванні всіх інших податків, митних зборів і поборів!

Це зробить Україну світовим економічним лідером, а значить, виведе в коло найсильніших і самодостатніх держав. І тоді наша країна сама диктуватиме умови зовнішньополітичного співробітництва. Крім виключно вигідних умов ведення бізнесу, які ми можемо створити з «5.10»,у нашій країні надзвичайно вигідне територіальне розташування. Саме це дозволяєУкраїні повернути колишню велич і стати гідною спадкоємицею великої Київської Русі, сучасною наддержавою, чиє громадянство буде високо цінується у всіх країнах світу. Це наша мета.

Жодна з сьогоднішніх українських політичний сил не ставить перед собою настільки глобальні і в той же час конкретні цілі і не пропонує конкретного шляху для їх досягнення.

Не думайте про світове панування інших держав або «золотому мільярді». У кожного з нас є шанс увійти в цей мільярд, стати вільним і заможним громадянином світу, якщо ми звільнимо свою територію від податків і державної зарегульованості.

Нам необхідно мати 3 млн. Послідовників, 226 народних депутатів, своїх Прем'єр-міністра і Президента для створення безподаткового держави за типом Сінгапуру, Гонконгу і Монако. Створення найбільшої безподаткової держави в світі дозволить громадянам України стати заможними громадянами світу. Для цього потрібно впровадити систему реформ«5.10». Ставайте агітаторами ідеї безподаткової держави!


Люди это самое главное для страны!


Програма «5.10» забезпечить більш $ 50 млрд. щорічних надходжень до бюджету і ВВП України на рівні $ 2 трлн.

З грошима Україна здатна захистити свої кордони і без компромісів відповісти на агресію інших країн. У багатій країні зростає рівень ділової активності, і люди можуть вільно і чесно без здирницький податків, хабарів і чиновників заробляти.

Заможний громадянин України має час і можливість отримувати якісну освіту, отримувати кращі в світі медичні послуги і відстоювати свої соціальні інтереси.

Мета Політичної Партії «5.10»

Громадяни України повинні стати
заможними громадянами світу


Партія «5.10» вважає, що головні завдання Парламенту:

1. Звільнити економіку від грабіжницьких податків, поборів і хабарів.


2. Створити умови, при яких гроші хлинуть на територію України, збагачуючи її громадян.


Партія «5.10» має на меті змінити суспільні цінності. Тільки талант і здібності людини, його професійний рівень і наполегливість повинні визначати його успіх. Громадянин України є частиною духовного, інформаційного та геополітичного простору світу з його потребами і можливостями повинен бути забезпеченим і щасливим.

Українське економічне диво це антибюрократична Революція«5.10». Вона передбачає створення найкращих умов для збагачення українців і ідеальних умов для руху грошей, товарів, послуг і людей на території України.

1. Скасування грабіжницьких податків, мит і зборів


«5.10» це найкраща податкова система в світі. Два простих і зрозумілих податка: 5% з покупки які ви платите, коли купуєте товари і послуги; 10% соціального податку, які ви платите, коли отримуєте зарплату.

«5.10»  це весь податковий кодекс в двох податках.

Якщо ми спростимо і введемо справедливу прозору податкову систему, всі інші закони будуть відмінно працювати, тому що у вас будуть гроші.

2. Вільне ходіння валют


При «5.10» в Україні кожен зможе розраховуватися будь-якими грошима, не витрачаючи час і не втрачаючи на обміні. Гривня більше ніколи не впаде, оскільки вона буде прив'язана до долара-євро, а держава не контролюватиме обмінний курс будь-якої з валют.

На території України стане вигідно працювати і жити.

Завдяки цьому кредити подешевшають, а кращі банки світу захочуть працювати в Україні і забезпечать нам кредитування за ставками нижче 5% річних.

3. Відкриття економічних кордонів


Скасування митних і митних зборів дозволить вільно ввозити і вивозити товари і вантажі.

Україна рай, ідеальна вільна економічна безподаткова зона для інвесторів і корпорацій.

Внаслідок цього Україна стане безмитної територією для всього людства, раєм для міжнародних інвесторів, корпорацій і підприємств з усього світу. До того ж, це покладе край корупції на митниці в будь-якій формі, митники будуть контролювати тільки ввезення зброї і наркотиків.

4. Свобода власності і розпорядження землею


Кожен громадянин України стане повноправним власником своєї землі: будь-яка нерухомість буде прив'язана до землі, а весь земельний фонд буде знаходиться в єдиному електронному реєстрі до якому буде мати відкритий доступ будь-який громадянин

Громадянин України повноправний господар на своїй землі.

Без дозволів з будь-яких інстанцій ви зможете розпоряджатися землею, вільно вирішуючи, продати, здати в оренду, займатися на ній сільським господарством, садівництвом, виробництвом.

5. Кредитування без обмежень Нацбанку


Ліквідація повноважень Нацбанку дозволить будь-яким іншим банкам кредитувати економіку, підприємництво і громадян.

Громадяни отримають доступ до недорогих іноземними кредитами і самі обиратимуть у кого їх вибрати на самих вигідних умовах.

6. Повідомна система


Це життя без бюрократичної тяганини довідок, дозволів і погоджень. Кожен може займатися бізнесом або громадською діяльністю.

Все що не заборонено законами дозволено.

Громадяни назавжди будуть вільні від & nbsp; принизливих черг в очікувань довідок і дозволів.

7. Контрактна армія і гідне фінансування міліції, вільне володіння зброєю


Правозахисник і військовослужбовець повинні отримувати зарплату не нижче $ 1000.. Як тільки в Україні запанує мир, ми скасуємо військову повинність, перейдемо на високооплачувану контрактну армію, яка буде однією з найпрофесійніших і оснащених кращими високотехнологічними засобами, вона буде в 10 разів менше, але однією з найефективніших у світі.

Ми надамо військовим можливість вільно розпоряджається бюджетами армії і купувати самі високотехнологічні та ефективні озброєння з будь-яких підприємств і країн світу. Вільне володіння і носіння зброї повинно стати другою основоположною складовою культури нашого багатого суспільства.

У рабів зброї немає, як і економічних свобод, а у нас обов'язково буде у кожного.

Крім цього кожен громадянин України буде зобов'язаний проходити ази військової підготовки і цивільної оборони, державою буде надана можливість мати у себе вдома будь стрілецька зброя, для ефективного самозахисту від нападу. Тоді під час нападу будь-яких ворогів на нашу рідну землю, будь-яка сім'я, громада, селище і місто матиме можливість захищати себе.

8. Перехід на кращу в світі медицину і освіту


При системі «5.10» майже кожен громадянин зможе дозволити собі контрактне навчання і страхову медицину, всім іншим допоможе держава.

Ми введемо страхову медицину і кожен зможе застрахуватися як в українській, так і в іноземної компанії, а значить, отримати медичні послуги в кращій спеціалізованій клініці в тій області, яка вам необхідна, в незалежності від країни світу. При цьому базовий пакет медичного обслуговування забезпечить держава.

Ми передамо всі навчальні заклади під управління педагогічних колективів, гроші будуть перераховуватися, за кожного підготовленого школяра і студента, а ціна буде залежати від рейтингу: чим більше бажаючих вступити на одне місце, тим дорожче буде коштувати навчання. Чим більше зароблятиме школа, тим більше буде зарплата у кожного працівника такої школи.

Освіта готуватиме професіоналів: якщо підприємству дійсно потрібен фахівець воно влаштує конкурс, оплатить навчання у вищому навчальному закладі і відразу забере собі такого випускника.

З грошима ми будемо мати можливість лікуватися в кращих клініках світу і вчитися в кращих навчальних закладах.

9. Безподаткова держава забезпечить пенсії


Єдиний соціальний податок в 10% дозволить українцям багатіти, а бізнесу виходити з тіні. Пенсійний фонд, зможе під управлінням кращих інвестиційних фахівців світу вкладати гроші в акції високотехнологічних транснаціональних корпорацій, від долі яких залежить існування світової економіки, тому ми будемо впевнені в завтрашньому дні, а пенсійний фонд не зможе виплатити пенсії тільки коли обвалиться вся світова економіка, але цього на наше переконання, ніколи не станеться.

10. Громадяни України власники корисних копалин своєї землі


Українська земля разом з її чорноземом і корисними копалинами Богом дана нам від народження. Кожен громадянин України має корисні копалині нашої землі. А значить, йому буде платити КОЖНА іноземна або вітчизняна компанія, яка їх видобуває. Свою частку громадяни будуть отримувати на спеціальний особистий рахунок.

Завдяки «5.10» Україна стане країною, де вигідно жити і працювати! Громадяни країни матимуть привілеї: на всіх іноземних підприємствах, що працюють на безмитної території України, 90% робітників і службовців повинні бути громадянами України з зарплатою не менше $ 5 на годину. Система « 5.10 » зробить непотрібними 80% чиновників і державних відомств. Ні ПДВ немає глобальної державної корупції на ПДВ. Ні мит немає корупції на митниці. Немає дозволів немає корупції в дозвільній системі.

«5.10» це Велика революція!

Жорстка позиція Партії «5.10» в тому, що ми хочемо зламати систему і ввести реформи «5.10».

Держава, геть із економіки України!

Досить просити допомоги у всього світу. Ми станемо кращою в світі країною для життя і бізнесу, до якої весь світ буде звертатися за допомогою і порадою.
Громадяни України повинні жити в багатій Україні!