Image

Саакашвілі стане причиною революції?

Перші висновки про те, що відбувається. Яку мету переслідує Міхо?

Зараз, коли в ЗМІ обговорюється повернення-прорив Саакашвілі через кордон, більшості прихильників лібертаріанскої ідеології і прихильникам системи 5.10 доводилося роздумувати про те, чи не вийти на акцію в підтримку Саакашвілі, і не підняти питання про те «може нам варто об'єднатися і створити тимчасовий тактичний союз» для повалення чинної авторитарної влади з податковою системою, яка відбирає мінімум половину важко зароблених грошей у кожного з нас, яку зараз уособлює Порошенко, Яценюк, Гройсман та Турчинов.

Поки Міхо зайнятий, по-перше, поїздками по країні, які його недруги глузливо називають гастролями, а по-друге, судовими розглядами, які можна було б вести, не перетинаючи кордон України, багато хто ставить йому одне й те саме питання: яка у вас стратегія дій? Уже не один тиждень до ряду питання залишається без відповіді.

Ні сам Саакашвілі, ні його політичні союзники не відповідають, яка кінцева мета того, що відбувається, і якими методами вони мають намір її досягти. Вони, стоячи в кадрі поруч з Михайлом, аргументують свою участь тим, що виходять за Саакашвілі не як за особистість, а як за громадянина, чиїми правами держава злочинно знехтувала.

Які б слова не підбирали виступаючі проти беззаконня, яке практикує Порошенко, питання про стратегію і тактику опозиційних українських політиків і самого Саакашвілі, навколо якого вони об'єдналися, залишається без відповіді, і не дивлячись на повторювані запитання журналістів, він залишається усвідомлено проігнорованим.

Навіщо громадянам України виходити за політика без стратегії? Наскільки далеко може зайти протидія влади за Саакашвілі, і чи варто виходити на мітинги, приймати участь в зіткненнях, отримувати каліцтва і навіть ... вмирати за медійну особистість без ідеології і чітких посилань у вигляді програми реформ?

(Печерна реакція влади)

Заблокувати міжнародний потяг «Інтерсіті» було рішенням, яке в черговий раз показало, що влада України божеволіє: намагатися зупиняти потяги, як ультиматум закривати в вагонах туалети, шантажувати співробітників залізно-дорожньої служби, за словами яких їх звільнять, якщо Саакашвілі заїде до України. Все це м'яко кажучи не дуже красиво чи що ... Дрібні методи негідні тих посад, які ці люди зараз тимчасово займають в Україні.

А тут ще обіцянку влади знайти і притягнути до відповідальності кожного з 800 чоловік, які брали участь в «прориві» Саакашвілі через кордон ... Влада демонструє активну готовність до затримання і допиту активістів, що стане для багатьох з цих простих і довірливих громадян великою проблемою і призведе до усвідомлення того, який великою помилкою була підтримка Саакашвілі.

Чим далі розвивається ця історія, тим далі стає очевидним те, що люди, які зараз знаходяться при владі не варті того кредиту довіри, який їм видали і за тих, хто при владі, зараз не варто голосувати, тому що одні за 3 роки, привели країну до того ж Авторитарному режиму проти якої виходив майдан, саме це і виводить людей на вулиці, а не особистість Саакашвілі, просто кричуща несправедливість не може залишатися без відповіді з боку пасіонаріїв.

Крім цього публічна позиція влади, що мета Саакашвілі безпосередньо пов'язана з Кремлем, і саме тому вона залишається неозвученою. Але «путінський сценарій дестабілізації» через Саакашвілі який педалюєте адміністрацією президента через медіа сьогодні є просто божевільним маренням. Особливо з огляду на те, як в минулому році СБУ заявило про перехоплення плану Кремля «Шатун», але нікого, крім партії Рабиновича-Мураєва «За Життя» не було. Через рік, вся наявна інформація вказує на те, що цей політичний проект управляється Банковою. Точно за таким же сценарієм, за яким «опозиціонера» Ляшко просував Льовочкін, будучи головою адміністрації Януковича, з метою маргіналізації і внесення розбрату в тодішню опозицію.

Підняти людей, щоб дестабілізувати Україну

Важливо пам'ятати, що схожа за драматизмом ситуація відбувалася пару місяців назад при блокаді Донбасу і «торгівлі на крові», яку нібито організували Семенченко, Соболєв і Парасюк. Все закінчилося тим, що Порошенко довелося прийняти їх позицію і своїм рішенням фактично легітимізувати всі вимоги «блокадників» ...

Але мораль в тому, що президента змусили визнати блокаду аж ніяк не «кач-шоу» із зупинкою поїздів, бійками і голодуванням в наметних таборах на шляхах української залізниці, а те, що місцеві ради західної України стали приймати такі рішення, які в очах громадськості ставили Порошенко в позицію «бариги» з компрадорської позицією разом з окупаційною владою ДНР і ЛНР.

Саме початок непокори місцевих рад послабив владу президента, і саме це може стати ключем до вирішення проблем грузинського «громадянина» і кінцем «шоколадного» режиму.

З огляду на багатотисячну акцію протесту 6 і 7 вересня, яку організували перед Верховною Радою власники авто на «Єврономер», градус кипіння українського суспільства може бути досягнуто дуже скоро. Ми спостерігаємо всі передумови до адекватного супротиву режиму. А це означає, що будь-яка наступна помилка центральної влади може стати фатальною, а головне - останньої.

Але найсумніше полягає в тому, що ніхто з хедлайнерів, лідерів опозиції, у якої зараз є хоч який-небудь рейтинг, і найпопулярніший у активно налаштованої опозиційної частини Саакашвілі не говорить про будь-яких «нових економічних свободах», не описує справедливої ​​економічної системи, де буде повалена експлуатація продуктивного і креативного самозайнятого класу чиновниками, які прикриваються гаслами «суспільних благ, за які повинні заплатити інші». Він навпаки намагається загравати з патерналістським суспільством, з їх соціалістичними догмами і совковим фундаменталізмом кажучи про те, що олігархи заплатять за бідних, маючи на увазі, що своїм ім'ям він змусить армію корумпованих чиновників допомогти «багатим» заплатити за бідних, а це означає, що ви станете платити більше податків. Саме вам доведеться платити за все, що політики обіцяють вашим неспроможним співгромадянам. Але ми політична Партія 5.10, виступаємо проти такої моделі, саме індивідуалізм і вміння нести відповідальність за свою сім'ю, і допомагати нужденним, але тільки на свій власний покликом серця. Але ніяк не шляхом зливу співвідношення ціни і якості, де стоїть наглядач нехай і грузинського походження, на нашу думку, є антилюдським антигуманним і є гальмами прогресу, до якого йде людство, і повертає нас у часи становлення Радянських Соціалістичних Республік часів іншого не менш популярного грузина зараз в сусідній країні-агресора Російської Федерації Йосипа Віссаріоновича Сталіна. Саме тому ми не збираємося об'єднуватися політиками чий світогляд незрівнянно з новими економічними свободами.

Зараз Україні, для того щоб у наших дітей з'явився хоча б шанс бути повноправними членами світової спільноти, необхідно зробити ривок з останніх на перші місця і шляхом революційної зміни системи, і прийняття пакета рішень немислимих для теперішніх еліт і політиків. Це кардинальне зниження податків за системою 5.10, максимальна свобода особистості, захист приватної власності і сама справедлива судова система, закріплення за все цього принципом «rule of law», тобто прописаним у всіх законах непорушності цих принципів будь-яким наступним обраним керівництвом цієї країни. Відсутність бюрократії та чиновників, всіх їх повинні замінити комп'ютерні системи, які ніколи не зможуть брати хабарі, приймати несправедливі рішення. Тільки тоді у нас з'явитися шанс стати першою державою айфон в світі кнопкових телефонів, і стати в числі кращих країн для життя в цьому світі.

Дізнатися більше про програму Партії 5.10

Приєднуйтесь і підтримайте Рух "5.10" в своєму місті!Осередки партії