Image

Скоро європейські авто підуть з України!

На даний момент кожен власник авто з іноземною реєстрацією, щоб розмитнити його в Україні, повинен заплатити акцизів, зборів, мит та ПДВ на загальну суму, яка перевищує ціну авто більше, ніж на 120%! Колосальні гроші, які держава збирає в бюджет з "розмитнення", списуються на безкоштовну медицину та інші поліпшення життя українця, яких насправді немає (в таких масштабах, як повинні бути на ці кошти) - все розкрадається в той же день і безповоротно йде в якості дотацій збитковим держпідприємствам.

Сценаріїв розвитку ситуації, що склалася кілька. Від самого позитивного - якщо влада прибере "розмитнення" взагалі; до самого негативного і, на перший погляд, нереального - якщо влада почне боротися з громадянами, що їздять на євро-номерах, силовим шляхом. В найгірше, природно, вірити не хочеться. Але бути готовими потрібно до будь-якого опцію. Для цього необхідно врахувати кілька факторів.

Перший фактор - законність. Природно, що українці, які змушені рахувати свої гроші до останньої гривні, не хочуть віддавати ні копійки в лапи чиновникам. Користуючись можливостями, які надала ратифікація міжнародних угод, що іменуються "Стамбульська конвенція", українці не розмитнюють авто, а просять своїх друзів - громадян Європи привезти свій автомобіль для користування в Україні! Тобто, по суті, користувачі авто на іноземній реєстрації закону не порушують. Але вони дуже "заважають" вітчизняному виробнику автомобілів. Замість того, щоб купити рідної Заз, громадянин нахабно бере і набуває старий BMW! Звичайно, це невигідно "державникам" і авто-патріотам.

Тут з'являється другий фактор - вигода. ПРО тому, щоб безперешкодно і з мінімальними витратами ввозити будь-яке авто, мріє кожен українець. Але реальний цей сценарій, поки президентом є виробник "Богдана", а в парламенті голосують на підтримку виробників вітчизняних "Ланосів" за гроші платників податків? .. Просити у ката пощади марно.

Ті громадяни України, які все ж сподіваються на такий сценарій, виходять з вимогами спрощення правил ввезення авто.

Сьогодні на протест в урядовому кварталі вийшли кілька сотень мітингувальників. Люди з'їхалися з усіх куточків країни за призовом громадської організації «Автоевросіла» задекларувавши такі цілі:

1. Доступне розмитнення кожному українцю.

2. Скасування фальшивих обмежень “Євро-5”.

3. Скасування обмежень на перепродаж ввезених авто.

4. Єдине вікно та спрощення механізму розмитнення.

5. Дієвий механізм розмитнення вже ввезених авто.

Сьогодні, як і вісім місяців тому, коли ця ж організація виходила зі схожими вимогами на протест, влада демонструє абсолютну байдужість, пускаючи громадян по всіх колах бюрократичного пекла.

Третій фактор - протистояння. Маючи монополію на застосування сили, влада вже не раз душила найбільш продуктивний клас суспільства - підприємців. "По беспределу" забране чи зруйнована екскаваторами власність малого і середнього бізнесу - яскраве тому свідчення. Як не крути, враховувати фактор протистояння ми повинні, в першу чергу, для того, щоб бути готовими до адекватного і своєчасного відповіді.

З огляду на все вище написане, давайте відвернемося від проблем насущних і подивимося на ситуацію на автомобільному ринку в сусідніх країнах. У цей же самий час цивілізований світ збирається переходити на технології відновлюваної енергії. Багато економічно розвинені країни світу вже оголосили, що мають намір зустрічати майбутнє на авто без ДВС!

У багатьох європейських країнах в найближчі 5-10 років планується ввести повну заборону на двигуни внутрішнього згоряння! А це означає, що заїхати в країну на авто, яке потребує палива, буде неможливо. Для цього підійдуть тільки батареї. Зрозуміло, ринок до цього часу буде підготовлений, і провідні концерни запропонують споживачам масу варіантів електромобілів на будь-який смак і бюджет.

Це підхід країн, які мають найвищі показники ВВП на душу населення в світі. Вони вирішують проблеми набагато масштабніші, ніж Україна, і роблять це якісно, ​​розумно і красиво. Вони займаються розробкою технологій і думають про комфорт і екологічності. А уряд України тим часом не може забезпечити своїм громадянам дотримання навіть базових прав, які західні держави забезпечили ще сотні років тому, звільнивши сили для ще більш складних завдань, таких як збереження природних ресурсів планети Земля. Ганьба правителям, чиї матеріальні інтереси вище клятви своєму Народу!

Саме тому Україна потребує Системі "5.10" яка прибере саму причину корупції, ліквідувавши податки, збори, акцизи, мита і прибравши 80% непотрібних чиновників! Один закон для всіх. Кожен українець повинен бути вільний від податкових пут - і покупець електрокара "Тесла" за 180 000 доларів, і хто хоче придбати старий "Фольксваген" за 300 євро. Будь-які автомобілі повинні заїжджати на територію України вільно. На кордоні сплачується єдиний, загальний для всіх податок 5% з продажів, і більше ніяких зборів!

Уявіть собі нашу процвітаючу країну, яка ожила з Системою "5.10", через роки, коли ми станемо багатшими США, Сінгапуру, Дубаї, коли ми вже не будемо стурбовані тим, як прогодуватися, а почнемо творити свою реальність і втягувати на свою територію кращі уми Миру ! Давайте разом побудуємо таку країну!

Дізнатися більше про програму Партії 5.10

Приєднуйтесь і підтримайте Рух "5.10" в своєму місті! Осередки партії