Що таке «5.10»


Це спосіб побудувати заможне суспільство. Це єдиний реальний шлях до процвітання України.


Це блискуче рішення для України, як побудувати справедливу державу, де життя кожного громадянина буде краще, багатше і вільніше, і у кожного буде можливість отримати те, чого він заслуговує. «5.10» це не просто гасло, це конкретний шлях, завдяки якому ми зможемо позбутися від участі чиновників-корупціонерів, казнокрадів в своєму житті і економічного життя країни. «Держава геть із економіки! Чиновники, геть з нашого життя!» це наша принципова позиція, яка стане наступним гаслом революційного Майдану. «5.10» це справжня антибюрократична революція, до якої прагне все громадянське суспільство, і на принципах якої буде побудовано нова безподаткова держава.

Для цього необхідно в Україні залишити тільки два податки: податок 5% c покупки (принцип « купуєш-платиш»)і єдиний соціальний податок 10% (платиться з заробітної плати самим одержувачем зарплати). Це легко зрозуміти, тому що податка всього два, і вони однакові для всіх.
Адміністрування цих податків легко автоматизувати, тому «5.10» знищить корупцію і бюрократію. Економічне життя буде проходити без участі міністерств, податкових, перевіряючих і УБЕЗів, які є найбільш завзятими казнокрадами. «5.10» різко знизить потребу в чиновниках, яких потрібно скоротити на 80%, а решті надати гідну зарплату, щоб відбити охоту брати хабарі. вільна економіка дозволить підняти ділову активність населення за рахунок відсутності штучних бар'єрів для підприємця. В Україні підприємець поставлений в умови постійної боротьби за виживання. На нього буквально ведеться полювання усіма державними структурами: санепідемстанцією, пожежниками та іншими дармоїдами, вимагачами хабарів. Система «5.10» звільнить підприємця від злодійського державного апарату, дозволить залучити в Україну іноземні інвестиції і створить робочі місця за рахунок різкого підйому бізнес-активності населення. Разом з економічним зростанням почне рости і рівень життя.

«5.10» стає багатомільйонним рухом в Україні. Тому що люди починають масово усвідомлювати, що без умов для процвітання бізнесу країна неухильно скочується в бездонну прірву злиднів і сильно ризикує втратити частину своїх територій в найближчому майбутньому.

Введення системи «5.10» це мета нашої партії і єдиний реальний засіб для побудови справедливої багатої і щасливої держави, про яку мріє кожен з нас. «5.10» це українська мрія.

Де вигідно вести бізнес, там гроші; де гроші, там підвищення рівня життя простий принцип економічного процвітання.

Рух «5.10» має на меті виключити участь чиновників і самої державної машини в економіці країни. Підприємець сам знає, що потрібно споживачеві. А державний апарат повинен виступати в ролі арбітра в економічному житті своїх громадян. система «5.10» це не черговий політичний проект рветься до влади партії, бізнес-груп, казнокрадів або бандитів, пануючих над народом України. Це об'єднання свідомих громадян України, які хочуть реальних, кардинальних змін самої системи, які хочуть поліпшень і розуміють, що для цього доведеться докласти свої власні зусилля.

Система «5.10» перетворить нас в найбагатший народ в світі всього за одне покоління, і Україна зробить запаморочливий стрибок з аграрно-промислової відсталої країни в лідери вільної торгівлі та інновацій з ростом ВВП понад $ 50 000 на душу населення в рік.

Всі роки незалежності ми міняли одних популістів-пустодзвонів на інших, а Україна тим час втрачала в чисельності населення, слабшала економічно, втративши в результаті промислової, військової мощі і інтелектуальних ресурсів, які виїхали на ПМП за кордон. Процвітають беззаконня і корупція.

Система «5.10» базується на «12-ти тезисах», які усунуть казнокрадів від корита і позбавлять корупціонерів самої можливості брати хабарі. Звільнимо самі себе! Ми маємо право заробляти стільки, скільки можемо без штучних обмежень злодійський держмашини.

Держава, геть із економіки України!